www.levnadovolenka.cz

 

 

Stavební firma PLUS


O NÁS
O nás

Vítáme Vás na stránkách www.kam-garden.cz - přírodní kámen, obklady, dlažby, drtě, valouny, štěrky, ploty, okrasné zdi

 

Firma Kam-garden působí na tuzemském trhu se sídlem v Hodoníně. Nabízí nepřehlédnutelný sortiment přírodního, sekaného, řezaného, štípaného kamene, obkladů, dlažeb, štěrků, drtí, mulčovací kůry a doplňků z kamene v regionu Jihomoravského kraje.


 

Od počátku svého vzniku zaměřujeme naší činnost na maloobchod a velkoobchod s přírodním kamenem, obkladovým kamenem, dlažebním kamenem, zdícím kamenem, kamenem na výstavbu jezírek a mnoha druhů barevných štěrků, drtí a kačírků. Náš kámen je vhodný pro dlažby a obklady do interiéru i exteriéru, opěrné zídky, suché zídky, dekorativní skalky a jiné. Přírodní kámen dovážíme přímo od majitelů lomů v Česku, Polsku, Řecku, Indii, Rumunsku, Itálii, Chorvatsku a Slovensku. Díky této spolupráci nabízíme přírodní kámen za bezkonkurenční ceny. Sortiment tvoří horniny jako žula, pískovec, vápenec, andezit, čedič, travertin, mramor, rula, kvarcit, břidlice, zeolit, opuka, gneis, tufa, štěrky, drtě. Nemalý sortiment je i v soliterních kamenech, dekoračních kamenech mnoha velikostí a tvarů.

V minulosti patřil přírodní lámaný a štípaný kámen k základním stavebním materiálům hlavně díky svým vynikajícím mechanickým vlastnostem.
Dnes je lámaný kámen užíván pro svou odolnost, dlouhověkou trvanlivost, nepoddajnost a v neposlední řadě pro svou estetickou jedinečnost a krásu.

V současné době prožívá přírodní lámaný kámen renesanci v moderní stavební architektuře.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a sami se přesvědčíte o službách, které poskytujeme našim zákazníkům.
Přijděte se sami přesvědčit a navštívíte nás v našem prodejním skladě v Hodoníně.

 

Virtuální prohlídka:


Zvětšit mapu

Kam-garden HodonínVytvořte si vlastní štítekOWM4ZGUwO